Pracujemy z zespołami w bardzo różnorodny sposób zarówno jeśli chodzi o treść, jak i formę – wszystko zależy od celów, jakie stawia przed nami Klient. Sami projektujemy i produkujemy gry i to nie tylko w obszarze budowania zespołu. W grywalizację potrafimy „ubrać” proces produkcyjny czy sprzedażowy, część szkolenia dotyczącą treningu umiejętności, a nawet z pozoru mało atrakcyjne szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy! Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółowymi programami – zapraszamy do kontaktu!
Po zapoznaniu się z zasadami orientacji w terenie i regułami gry, uczestnicy – podzieleni na małe grupy i wyposażeni w profesjonalny sprzęt – wyruszają na trasę biegu. Na poszczególnych stacjach czekają ich dodatkowe zadania, które sprawdzą ich kreatywność, sprawność w zespołowym podejmowaniu decyzji, a także stopień „fair play”. Podsumowanie biegu i wyłonienie zwycięzców ubrane jest w atrakcyjną filmową formę, dzięki systemowi „gps tracking”. W pamięci uczestników wydarzenie to pozostanie jako intensywne przeżycie i świetna okazja do samosprawdzenia.
Uczestnicy dzieleni są na 4 grupy, z których każda odbędzie podróż po czterech pokojach: Pokój Motywacyjny, Pokój Komunikacyjny, Pokój Konfliktów i Pokój Poszukiwania Najlepszych Rozwiązań, w każdym z nich spotykając innego Gospodarza przydzielającego im specjalne zadania. W każdym pokoju pracować będą nad innym obszarem związanym z budowaniem silnego zespołu, wszędzie metodami maksymalnie aktywizującymi grupę, gdzie głębia treści korelować będzie z lekkością ich przekazu.
Uczestnicy stanowią grupę astronautów-rekrutów, biorących udział w intensywnym szkoleniu przed wyruszeniem na prawdziwą misję. Najpierw poddani są testom: na orientację, zwiadowczemu, komunikacyjnemu, nieważkości, kodowania i sprawnościowemu. Potem czekają ich ćwiczeniowe misje:
Tematem przewodnim zaprojketowanych przez nas działań jest Maszyna Goldberga, w której jedna kulka potrafi uruchomić cały mechanizm. Pozwolimy naszym uczestnikom przeobrazić się w XIX wiecznych wynalazców. Zadaniem uczestników podzielonych na grupy będzie zaprojektowanie oraz skonstruowanie fragmentu mechanizmu (złożonego z kilku elementów – w zależności od inwencji grupy oraz stopnia skomplikowania poszczególnych elementów), a następnie połączenie jej z fragmentem mechanizmu tworzonym przez inną grupę – w taki sposób, aby oba fragmenty tworzyły jedną całość.
Wszystkie elementy mechanizmu na zasadzie reakcji łańcuchowej utworzą jedno wspólne domino. Zadaniem uczestników jest zbudować oraz połączyć wszystkie elementy w precyzyjny i działający sposób tak, aby mechanizm zadziałał bezbłędnie i oczarował podczas wielkiego finału.